sesje: biznesowe

Wiesz doskonale, że biznesowa sesja fotograficzna jest dziś niezbędna, by profesjonalnie kreować swój wizerunek.

Jednak wciąż ją odkładasz i mnożysz powody, by nie umówić się z fotografem. Uważasz, że jesteś niefotogeniczna. Nie lubisz stawać przed obiektywem. Boisz się, że na zdjęciach będziesz wyglądać sztucznie. Świat garsonek i butów na wysokim obcasie nie jest Twoim światem, a z tym właśnie kojarzy Ci się sesja biznesowa…

A wiesz, że każda kobieta nosi w sobie piękno?

W moim języku nie istnieje słowo „niefotogeniczność”. Uważam, że każda kobieta może dobrze wyglądać przed obiektywem. I nie potrzebuje do tego wizażystki, kosmetyczki i fryzjerki.

Biznesowa sesja zdjęciowa, którą Ci proponuję, jest inna. Opowie Twoją historię, uchwyci to jak pracujesz na co dzień, Twój styl działania, pasje i plany. Pokażę Cię taką, jaka jesteś. Prawdziwą i świadomą swoich atutów.

Wiesz, że szczerość i uczciwość są dziś jednymi z najważniejszych wartości w biznesie?

Jak wygląda biznesowa sesja fotograficzna?

Na sesję zdjęciową przyjeżdżam do Ciebie. Pracuję na terenie takich miast, jak: Kraków, Wadowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Pszczyna oraz wszystkich miast, miasteczek i wiosek w ich okolicach.

Zanim nacisnę spust migawki, porozmawiamy o Tobie i o Twojej firmie. Chcę lepiej Cię poznać, by zdjęcia biznesowe, które otrzymasz, nie były kolejnym zestawem standardowych ujęć bizneswoman w żakiecie na tle szkła i chromu. W poszczególnych kadrach chcę uchwycić Twoją unikatowość i złapać tę szczególną chwilę rozwoju Twojej firmy, jaka ma miejsce tu i teraz.

Dzięki temu, kiedy zechcesz powtórzyć taką sesję za rok, sama pewnie będziesz zdziwiona, jak bardzo rozwinęłaś się zawodowo.

Sama sesja trwa ok. 1,5-2 godzin, ale zarezerwuj sobie 3-4 godziny na całe nasze spotkanie. Oprócz portretu biznesowego i zdjęć z pogranicza reportażu biznesowego przygotuję dla Ciebie zestaw zdjęć flat lay, czyli zdjęć z lotu ptaka pokazujących na przykład przedmioty, bez których nie wyobrażasz sobie prowadzenia firmy. Podczas każdej sesji powstają zdjęcia tworzące spójną całość, jednak różniące się nieco klimatem – tak byś mogła wykorzystać je zarówno w oficjalnych materiałach drukowanych, na firmowej stronie internetowej, jak i na Facebooku czy Instagramie.

Gotowe zdjęcia 40-60 sztuk prześlę na Twój adres mailowy. Na specjalne życzenie mogę wykonać retusz zdjęć, ale uwierz – nie będzie Ci potrzebny 🙂

 

garść porad: jak przygotować się na sesję?

Możemy umówić się w plenerze lub w Twojej pracowni czy biurze. Wybierz miejsce, które Cię identyfikuje, w którym realizujesz się zawodowo. Rozejrzyj się po nim uważnie, być może jest detal, który chciałabyś szczególnie wyeksponować. Dopełnieniem będą rzeczy, które towarzyszą Ci w codziennej pracy. Jeśli towarzyszy Ci pies lub kot, nie zapomnij zaprosić go na sesję!

Przygotuj sobie także 2-3 zestawy ubrań. Kluczem doboru mogą być na przykład kolory Twojej marki.

Na potrzeby zdjęć flat lay miej pod ręką przedmioty, które chciałabyś umieścić w takiej kompozycji. Przydatna będzie też drabinka bądź krzesło.

 

Cena sesji: 500 zł   |   Pakiet ze zdjęciami typu flat lay: 700 zł

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia: do dwóch tygodni.

Płatność za sesję: w dniu jej wykonania.

sprawdź: WYBRANE sesje

MARTA

JAGODA

JOANNA

BASIA

Asia

Close Menu