FOTOGRAFIA: CIĄŻOWA

Wyjątkowy, niezapomniany bez wątpienia jeden z ważniejszych momentów w życiu kobiety, jak i dziecka, które niebawem ma pojawić się na świecie. Z doświadczenie podpowiem, że będziesz bardzo chętnie wracać do tego momentu i choć bywa ciężko, będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy.

Podczas sesji wykonuję zdjęcia samej przyszłej mamy oraz z partnerem czy starszym rodzeństwem.

Wspólne zdjęcia wykonane na sesji ciążowej mogą w subtelny sposób pokazać Waszą miłość, więź , która Was łączy. Trzymanie za ręce, patrzenie sobie w oczy…. pomogę Wam ustawić się korzystnie na zdjęciu, ale czasem spontaniczne ujęcia, gdzie na chwile zapominacie, ze jesteście na sesji zdjęciowej wychodzą najlepiej.

Jeśli na maluszka czeka w domu starsze rodzeństwo zabierz je na sesję ciążową, to dla nich również niezwykły czas, który zmieni wiele w ich życiu.

Sesje ciążowe mogą odbyć się w studiu w Wilczkowicach, które mieści się w moim domu lub w plenerze. Miejsce sesji plenerowej wybieramy wspólnie, ja zaproponuje kilka miejsc, ale jestem oczywiście otwarta na Wasze propozycje.

Posiadam ubrania do sesji ciążowej, suknie, dodatki, wianki. Zawsze jednak proponuję by zabrać coś swojego w czym czujesz się dobrze, komfortowa i podobasz się sobie.