sesja: rodzinna

Chwile spędzane z rodziną zawsze mają moc! Warto je zatrzymać na dłużej niczym domowe konfitury, które przypominają o słonecznym lecie przez cały następny rok.

Okazji do zrobienia rodzinnej sesji zdjęciowej jest wiele: rocznica ślubu, ciąża, pierwszy rok życia Waszego maluszka (a potem następny i jeszcze kolejny…), przeprowadzka do nowego domu. Ale można też bez okazji. Po prostu. Jesteście razem i jesteście szczęśliwi – to doskonały powód, by zaprosić fotografa na sesję plenerową albo umówić się w studiu fotograficznym.

rodzinna sesja fotograficzna: co was czeka?

Wszystko zależy od tego, czy wybierzecie sesję zdjęciową w studiu czy w plenerze.

Miejsce pleneru wybieracie sami, zawsze mam też dla Was kilka fajnych podpowiedzi. Możemy umówić się na przykład w Katowicach, Krakowie, Tychach, Oświęcimiu, Pszczynie czy Bielsku-Białej. Znam też sporo innych malowniczych miast i miasteczek na Śląsku i w Małopolsce, które będą świetną oprawą Waszej sesji. Studio natomiast mieści się w Wilczkowicach – ok. 7 minut jazdy samochodem od Oświęcimia, 20 minut od Bierunia i od Kęt.

Na sesję zarezerwujcie sobie od 1,5 do 2 godzin.

Staram się, by każdy kadr opowiadał o wyjątkowości Waszej rodziny, a całość tworzyła spójną historię. Po sesji prześlę Wam zdjęcia poglądowe ok. 30-50 sztuk, z których będziecie mogli wybrać te, które najbardziej Wam się podobają. Wywołam je i nagram na płytę.

Przed pierwszym ujęciem zaproszę Was na rozmowę. Z doświadczenia wiem, że najlepsze zdjęcia powstają wówczas, kiedy fotograf i modele przynajmniej trochę się znają i lubią. Spodziewacie się, że Wasze dzieci nie będą chciały współpracować? Bez obaw. Sama mam córkę i dobrze dogaduję się z dziećmi. Znam różne metody obłaskawiania niesfornych modeli 😉

Przygotuj się na sesję rodzinną

Przede wszystkim zadbajcie o dobry humor. Najbardziej fotogeniczny jest uśmiech każdego z nas. Postarajcie się też, by Wasze ubrania tworzyły spójną całość. Może dobierzecie wspólny kolor, a może wzór na materiale? Nie ważne, w jakim stylu będą ubrania – eleganckim, boho, sportowym… Ważne jest jedynie to, by były jednolite stylistycznie.

Możecie zabrać ulubione zabawki Waszych dzieci albo przedmioty, które mają dla Waszej rodziny wyjątkowe znaczenie. Pomyślcie, co jest dla Was najważniejsze, co sprawia, że jesteście ze sobą szczęśliwi? To wszystko opowiemy w kadrach Waszej rodzinnej sesji fotograficznej.

Cena sesji: 300 zł / 10 gotowych wybranych ujęć, wywołanych w formacie 15/21 i nagranych na płytę

Dodatkowe ujęcie: 25 zł / gotowe obrobione zdjęcie nagrane na płytę

Istnieje możliwość nagrania wszystkich zdjęć poglądowych, poddanych obróbce w programie graficznym na płytę w cenie: 500 zł

Czas oczekiwania na zdjęcia: do 2 tygodni od momentu wybrania zdjęć