O nAS: Asia i Wojtek

Łap Te Chwile tworzą zakochani w sobie i w świecie obrazu Asia i Wojtek.

Tworzymy zgrany duet w życiu prywatnym jako małżeństwo z kilkuletnim stażem oraz w życiu zawodowym. Asia zajmuje się fotografią, a Wojtek filmem. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz firm.

Fotografia jest dla nas sposobem na złapanie piękna chwil, uchwycenie ulotnych wrażeń i emocji.

Od 2016 roku działamy jako studio fotograficzne i fotograf mobilny. Od 2020 roku wzbogaciliśmy ofertę o film – reportaże ślubne, nagrywanie dronem, filmiki reklamowe dla małych przedsiębiorstw i marek osobistych. 

Wyróżnia nas bardzo indywidualne podejście do Klienta – przed każdą współpracą chcemy Was bliżej poznać…

Lubimy rozmawiać o Waszych historiach, pasjach, planach. Lubimy odkrywać ten wiodący rys Waszych osobowości, który potem staje się tematem przewodnim sesji lub filmu.

Pracując ze nami, możecie spodziewać się przede wszystkim tego, że zdjęcia i film z sesji ułożą się w spójną całość – tematyczną i estetyczną. Dzięki temu zdjęcia będą się prezentowały równie dobrze solo jako plakat czy zdjęcie nad kominkiem, jak i w grupie – jako część wyjątkowej fotoksiążki opowiadającej słowem i obrazem o Waszym ślubie czy folderu budującego tożsamość Twojej firmy.

Studio fotograficzne mieści się w Wilczkowicach koło Oświęcimia. Usługi mobilne świadczymy na terenie Małopolski i Śląska