O mnie: Joanna Nowak

Nazywam się Joanna Nowak i jestem zawodowym fotografem. Miło mi Cię powitać na mojej stronie!

Fotografia jest dla mnie sposobem na złapanie piękna chwil, uchwycenie ulotnych wrażeń i emocji.

Tak narodziła się nazwa „Łap te chwile”. Pod taką marką działam od 2016 roku jako studio fotograficzne i fotograf mobilny.

Równie dużą uwagę jak do głębi przekazu przywiązuję do strony technicznej fotografii – pracy ze światłem, barwą czy kompozycją. Ukończyłam renomowaną szkołę fotograficzną Fotoedukacja w Katowicach.

Uważam, że nie ma naprawdę dobrej fotografii czy to ślubnej, czy biznesowej bez współpracy modeli i fotografa. Dlatego staram się poznać najpierw osoby, które będę portretować.

Lubię rozmawiać o Waszej historii, pasjach, planach. Lubię odkrywać ten wiodący rys Waszych osobowości, który potem staje się tematem przewodnim sesji.

Pracując ze mną, możecie spodziewać się przede wszystkim tego, że zdjęcia z jednej sesji ułożą się w spójną całość – tematyczną i estetyczną. Dzięki temu będą się prezentowały równie dobrze solo jako plakat czy zdjęcie nad kominkiem, jak i w grupie – jako część wyjątkowej fotoksiążki opowiadającej słowem i obrazem o Waszym ślubie czy folderu budującego tożsamość Twojej firmy.

Studio fotograficzne mieści się w Wilczkowicach, jako fotograf mobilny pracuję na terenie Małopolski Zachodniej oraz Górnego Śląska i Podbeskidzia.