łap te chwile: oferta dla firm

Zapraszamy Cię do magicznego świata fotografii biznesowej, w którym profesjonalizm przeplata się z codziennymi wyzwaniami.

Wykonujemy sesje biznesowej/wizerunkowe oraz filmy promujące firmy do social mediów i na strony internetowe. Przedstaw misję swojej firmy na zdjęciach i w filmie. Lubimy wyzwania - jeśli Twoje oczekiwania są inne niż opisane w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.

Twoja sesja wizerunkowa może stać się piękną oprawą dla strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Autentyczne zdjęcia, szczere emocje, Twoja energia staną się magnesem dla potencjalnych Klientów.

FOTOGRAFIA

Reportaż fotograficzny

z pracy firmy lub sesja wizerunkowa, realizowany w siedzibie firmy lub wcześniej ustalonym miejscu. Reportaż obejmuje około 40 ujęć wybranych przez Klienta (gotowe ujęcia zostaną poddane autorskiej obróbce graficznej oraz przekazane w formie elektronicznej w wybranym formacie (RAV bądź JPG)

cena : od 890 zł

Zdjęcia pracowników

(studyjne) realizowane w siedzibie firmy przy użyciu przenośnego studia fotograficznego. Gotowe ujęcia zostaną poddane autorskiej obróbce graficznej oraz przekazane w formie elektronicznej. Cena dotyczy jednej osoby i zależna jest od ilości zdjęć.

cena : od 50 zł

Zdjęcia z drona

poddane autorskiej obróbce w programie komputerowym. Cena dotyczy jednego zdjęć i jest zależna od ich ilości.

cena : od 40 zł

FILM

Film wizerunkowo- promocyjny

(max 1 min) przeważnie realizowany w siedzibie firmy. Obrazuje zakres działalności firmy lub procesy produkcyjne. Film z podkładem muzycznym jest zmontowany w formie reklamy (np. na social media). Mogą pojawić się w nim napisy, logo firmy, adres lub zakres usług.

cena : 1290 zł

Film reklamowy

(max 2 min) Do filmu jest wcześniej przygotowany scenariusz. Oprócz podkładu muzycznego w filmie mogą pojawić się aktorzy lub lektor. Treść filmu jest wcześniej ustalana i dopracowywana ze zleceniodawcą.

cena : od 1790 zł

Film reklamowo-promocyjny

(dłuższy niż 2 min) Do filmu jest wcześniej przygotowany scenariusz. Oprócz podkładu muzycznego w filmie mogą pojawić się aktorzy lub lektor. Treść filmu jest wcześniej ustalana i dopracowywana ze zleceniodawcą. Zdjęcia do filmu mogą trwać do 3 dni i mogą być realizowane w kilku miejscach.

cena : od 2490 zł

Pakiety: Foto & Film

silver

obejmuje reportaż zdjęciowy lub wizerunkowy (30 zdjęć) oraz film wizerunkowo - promocyjny (1 min)

cena : 1690 zł

gold

obejmuje reportaż zdjęciowy lub sesje wizerunkową (do 30 zdjęć), zdjęcia z drona (5 ujęć) oraz film reklamowy (2 min)

cena : 2490 zł

premium

obejmuje reportaż zdjęciowy lub sesję wizerunkową (do 60 zdjęć), film reklamowy dłuższy niż 2 minuty oraz zdjęcia z drona (10 ujęć)

cena : 2990 zł