sesje: biznesowe

Wiesz doskonale, że biznesowa sesja fotograficzna jest dziś niezbędna, by profesjonalnie kreować swój wizerunek.

Jednak wciąż ją odkładasz i mnożysz powody, by nie umówić się z fotografem. Uważasz, że jesteś niefotogeniczna. Nie lubisz stawać przed obiektywem. Boisz się, że na zdjęciach będziesz wyglądać sztucznie. Świat garsonek i butów na wysokim obcasie nie jest Twoim światem, a z tym właśnie kojarzy Ci się sesja biznesowa…

A wiesz, że każda kobieta nosi w sobie piękno?

W moim języku nie istnieje słowo „niefotogeniczność”. Uważam, że każda kobieta może dobrze wyglądać przed obiektywem. I nie potrzebuje do tego wizażystki, kosmetyczki i fryzjerki.

Biznesowa sesja zdjęciowa, którą Ci proponuję, jest inna. Opowie Twoją historię, uchwyci to jak pracujesz na co dzień, Twój styl działania, pasje i plany. Pokażę Cię taką, jaka jesteś. Prawdziwą i świadomą swoich atutów.

Wiesz, że szczerość i uczciwość są dziś jednymi z najważniejszych wartości w biznesie?

Jak wygląda biznesowa sesja fotograficzna?

Na sesję zdjęciową przyjeżdżam do Ciebie. Pracuję na terenie takich miast, jak: Kraków, Wadowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Pszczyna oraz wszystkich miast, miasteczek i wiosek w ich okolicach.

Zanim nacisnę spust migawki, porozmawiamy o Tobie i o Twojej firmie. Chcę lepiej Cię poznać, by zdjęcia biznesowe, które otrzymasz, nie były kolejnym zestawem standardowych ujęć bizneswoman w żakiecie na tle szkła i chromu. W poszczególnych kadrach chcę uchwycić Twoją unikatowość i złapać tę szczególną chwilę rozwoju Twojej firmy, jaka ma miejsce tu i teraz.

Dzięki temu, kiedy zechcesz powtórzyć taką sesję za rok, sama pewnie będziesz zdziwiona, jak bardzo rozwinęłaś się zawodowo.

Sama sesja trwa ok. 1,5-2 godzin, ale zarezerwuj sobie 3-4 godziny na całe nasze spotkanie. Oprócz portretu biznesowego i zdjęć z pogranicza reportażu biznesowego przygotuję dla Ciebie zestaw zdjęć flat lay, czyli zdjęć z lotu ptaka pokazujących na przykład przedmioty, bez których nie wyobrażasz sobie prowadzenia firmy. Podczas każdej sesji powstają zdjęcia tworzące spójną całość, jednak różniące się nieco klimatem – tak byś mogła wykorzystać je zarówno w oficjalnych materiałach drukowanych, na firmowej stronie internetowej, jak i na Facebooku czy Instagramie.

Gotowe zdjęcia 40-60 sztuk prześlę na Twój adres mailowy. Na specjalne życzenie mogę wykonać retusz zdjęć, ale uwierz – nie będzie Ci potrzebny 🙂

 

garść porad: jak przygotować się na sesję?

Możemy umówić się w plenerze lub w Twojej pracowni czy biurze. Wybierz miejsce, które Cię identyfikuje, w którym realizujesz się zawodowo. Rozejrzyj się po nim uważnie, być może jest detal, który chciałabyś szczególnie wyeksponować. Dopełnieniem będą rzeczy, które towarzyszą Ci w codziennej pracy. Jeśli towarzyszy Ci pies lub kot, nie zapomnij zaprosić go na sesję!

Przygotuj sobie także 2-3 zestawy ubrań. Kluczem doboru mogą być na przykład kolory Twojej marki.

Na potrzeby zdjęć flat lay miej pod ręką przedmioty, które chciałabyś umieścić w takiej kompozycji. Przydatna będzie też drabinka bądź krzesło.

Twoja sesja wizerunkowa może stać się piękną oprawą dla strony internetowej. Autentyczne zdjęcia, Twoje emocje, Twoja energia staną się magnesem dla potencjalnych Klientów odwiedzających www. Sprawdź ofertę Lidii, z którą na co dzień współpracuję.

sprawdź: WYBRANE sesje

sprawdź: WYBRANE sesje