sesjA: LIFESTYLE

Pierwsze dni, tygodnie maleństwa w domu to wyjątkowy czas… Czas, gdy się poznajecie, uczycie się siebie, to chwile przepełnione ogromem emocji. To czas, do którego będzie wracać z uśmiechem, łzą w oku, wzruszeniem.

Wasz dom może być miejscem wykonania sesji lifestyle.

Jedno słowo, które najlepiej opisuje taką sesję to NATURALNOŚĆ. Jeśli cenicie ją w swoim życiu ta sesja jest właśnie dla Was.

Podczas takiej sesji spotykamy się na kilka godzin. Rozmawiamy, poznajemy się, podczas naszego spotkania powstają kadry pełne miłości, niepozowane, naturalne, ale również takie, w których podpowiem, jak macie się ustawić. W sesji mogą wziąć udział wszyscy domownicy. Zdjęcia z rodzeństwem są bardzo ważnym elementy sesji, ale jeśli pomagają Wam w tym czasie na przykład Dziadkowie możemy również to upamiętnić.

W ramach sesji otrzymujecie komplet 30-40 zdjęć, które opowiedzą Waszą historię, Wasz dzień.

Zdjęcia będą wywołane w formacie 15/21 oraz nagrane na płytę lub przesłane. Cennik

Jak się przygotować do sesji lifestylowej?

Sesja lifestyle nie wymaga specjalnych przygotowań, najważniejsze jest to byście czuli się komfortowo. Wasze ubranie może być zbliżone do siebie kolorystycznie. Pamiętajcie, że taka sesja ma zatrzymać wyjątkowy czas, podczas którego dom nie zawsze jest wysprzątany na błysk, makijaż może być, ale nie musi, najważniejsze są emocje.