sesjE: URODZINOWE

Twój Maluszek kończy roczek, a może będzie obchodził kolejne urodzinki?

Pierwszy rok życia naszych pociech to bardzo wyjątkowy czas dla rodziców, to okres niezwykle intensywnych zmian, które pojawiają się z tygodnia na tydzień. Dziecko zaczyna się uśmiechać podnosić główkę, gaworzyć, siadać, wypowiadać pierwsze słowa, rosną pierwsze ząbki, zaczyna raczkować, chodzić i można by tak dalej wymieniać i wymieniać.

Dlatego lubię sesje roczkowe, bo choć czasem bywa ciężko, to wiem, że dla Was to wspaniała pamiątka i będziecie chętnie do niej wracać.

Urodziny to wspaniała okazja by podarować sobie i naszemu dziecku prezent w postaci urodzinowej sesji zdjęciowej. Najpopularniejsze są sesje z okazji roczku, ale każdy rok w życiu naszego dziecka i naszym zasługuje na to by to uczcić.

Sesje urodzinowe mogą odbyć się w studiu lub w plenerze. Miejsce pleneru ustalamy wspólnie.

Jak się przygotować do sesji urodzinowej?

Przede wszystkim zaparzyć melisę i zabrać ze sobą dużo spokoju i cierpliwości. Zdenerwowany rodzic = zdenerwowane dziecko.

Sesje urodzinowe, a w szczególności roczkowe nie należą do najłatwiejszych. Najważniejsi modele w tym dniu zazwyczaj mają swoją wizję celebrowania swojego święta i trzeba im w pewnym stopniu na to pozwolić. Najpiękniejsze kadry powstają podczas zabawy, spontanicznego uśmiechu.