sesjA: reportaż ślubny

Miłość, ekscytacja, oczekiwanie, szczęście, wzruszenie, ale też energetyczna zabawa i szalone pomysły. To plan na Wasz ślub i wesele? Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który nie tylko wykona reportaż ślubny, ale na zdjęciach uchwyci całą gamę uczuć – dobrze trafiliście.

Nie będę reżyserem Waszego dnia. Jedynie złapię te chwile, które po latach będziecie z przyjemnością i wzruszeniem wspominać.

Będę towarzyszyć Wam w tym najważniejszym dniu w domu panny młodej i w domu pana młodego. Zrobię zdjęcia ślubne w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego. Wesele planujecie w restauracji, pałacowym parku, a może na łące przed górskim schroniskiem? Pracuję w każdych warunkach. No, prawie w każdych 😉 Oryginalne plenery ślubne to moja specjalność, jestem więc otwarta na Wasze pomysły. Przygotowuję także sesje studyjne. Pomogę Wam uchwycić subtelność chwili bez względu na otoczenie, które wybierzecie na Waszą ślubną sesję fotograficzną.

Chętnie porozmawiam o Waszych oczekiwaniach oraz inspiracjach i podpowiem, jak przygotować się do sesji ślubnej, żeby zrealizować ją zgodnie z Waszą wizją.

Współpracuję z parami młodymi m.in. z następujących miast i ich okolic: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Brzeszcze, Oświęcim, Wadowice, Tychy, Pszczyna.